کد خبر: 34231 | تاریخ انتشار: 2015/09/19 - | تعداد بازدید:

5 محصول برتر نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2015 (تصاویر)

نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2015 برگزار شد و مدل های مفهومی و تولیدی بسیاری در آن به نمایش درآمدند که یک میدان رقابت برای برندهای برتر دنیای خودروسازی است.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: نمایشگاه خودرو فرانکفورت یک رویداد جذاب و دیوانه وار است که به طور یقین اگر فرصتی برای دیدن این نمایشگاه دارید به طور یقین به شما توصیه می‌کنیم که فرصت دیدن آنرا از دست ندهید و از همین روی ما پنج وسیله نقلیه جذاب در این نمایشگاه را برای کسانی که امکان دیدنشان را ندارند از نزدیک ببینیم.

Hyundai-2025-679x411

Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo Concept
اجازه دهید لیست خود را با مدل مفهومی‌هیوندای آغاز کنیم که به سختی می‌توان مدلی با طراحی رادیکال تر از آن پیدا کرد که در نمایشگاه خودرو فرانکفورت به نمایش درآمده باشد
مدل به نمایش درامده از سوی هیوندای یک مدل با طراحی آینده یعنی مدل مفهومی‌N 2025 Vision Gran Turismo است که پروژه مربوط به بازی ویدیویی گرن توریسم شرکت سونی است که دارای ویژگی سیستم انتقال قدرت سوختی است که طبق ادعای هیوندای دارای قدرت پیشرانه 871 اسب بخاری و گشتاور 884 پوند بر فوت است که سیستم برق را به هر چهار موتور جداگانه ارسال می‌کند که هر کدام را به یک چرخ ارسال می‌کند و جهت اطمینان از سبک وزن بودن از ساختار بنده فیبر کربنی بهره گرفته شده است.
البته به خوبی می‌دانیم که این خودرو آینده نگرانه فقط در حالت مفهومی‌باقی خواهد ماند و هیچ گاه روی خط تولید را نخواهد دید.


Audi-S4-679x411
Audi S4
بعد از یک انتظار طولانی برای مدل “plebian” A4 که بر پایه مدل S4 بنا شده است سرانجام خودروساز آلمانی از مدل قدرتمند 4 درب را ارائه کرد که یک خودرو زرق وبر ق دار با یک موتور 3.0 لیتری توربوشارژ V6 است که قدرت پیشرانه 354 اسب بخاری و گشتاور 370 پوند بر فوت است که به یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته و البته Quattro تمام محور متصل است که برای فروش در اروپا از سال آینده در دسترس خواهد بود و البته متاسفانه باید برای دیدن مدل Muricans باید تا سال 2017 منتشر بمانیم.


Porsche-Mission-E-679x411
Porsche Mission E
خودرو بعدی لیست ما از برند آلمانی است که دارای نام نوآورانه Mission E است که یک مدل مفهومی‌تمام الکتریکی با قدرت 600 اسب بخاری است کهاین مدل سدان با یک بار شارژ قادر به طی مسافت 450 کیلومتر است که البته تنها بعد رقابت طلبانه این خودرو نبوده و این رقیب تسلا چهار درب دارای شتاب صفر تا صد در 3.5 ثانیه است.
در ضمن این خودرو دارای یک سیستم شارژ بسیار سریع است که قادر است در طی 15 دقیقه به 80 ردصد ظرفیت باتری خود برسد که بدین ترتیب فقط با یک ربع ساعت خودرو شما تا حد بالایی شارژ خواهد شد.
به هر حال این طراحی بسیار جالب یک نگاه رو به جلو در خود دارد که تا حد بسیار زیادی آنچه در آینده در پیش روی ما قرار دارد را به ما نشان می‌دهد.


Lamborghini-Huracan-679x411
Lamborghini Huracan Spider
این خودرو عضلانی ایتالیایی دارای یک موتور V10 با ظرفیت 5.2 لیتر است که قدرت پیشرانه آن 610د اسب بخار و گشتاور 412 پوند بر فوت است که البته مهمترین حسن آن این است که سقف شناور آن بهخ صورت الکتریکی تا حداکثر سرعت 50 کیلومتر در ساعت در تنها 17 ثانیه باز و بسته می‌شود و البته شتاب صفر تا صد نیز در حدود 3.4 ثانیه است.


Bugatti-679x411
Bugatti Vision Gran Turismo Concept
این آبی زیبای بوگاتی پروژه بلند پروازانه این شرکت برای سری بازی ویدیویی گرن توریسمو است که همانطور که از نام ان پیداست برای پروژه بازی ویدیویی گرن توریسمو شرکت سونی است که بازی انحصاری ریسینگ برند ژاپنی برای کنسول بازی ویدیویی خود است.
به هر حال این خودرو نیز همانند محصول هیوندای صرفا برای توسعه مجازی است هر چند بر خلاف محصول هیوندای حداقل شاهد یک نمونه تولیدی از آن بودیم تا انچه از طراحی محصولات آینده این شرکت بکار گرفته خواهد شد از هم اکنون در پیش روی ما قرار گرفته باشد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب