کد خبر: 34254 | تاریخ انتشار: 2015/09/22 - | تعداد بازدید:

دعوتنامه تسلا برای رونمایی از Model X در 7 مهر

برند آمریکایی دعوتنامه هایی برای اصحاب رسانه ارسال کرده است تا به صورت رسمی از نخستین محصول شاسی بلند تمام الکتریکی خود رونمایی کند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: نخستین خودرو تولیدی Tesla Model X به صورت رسمی‌در 29 سپتامبر 2015 رونمایی خواهد شد.

tesla-model-x-launch-event
خودروساز آمریکایی یک دعوتنامه را برای مراسم عرضه این خودرو در فرمونت کالیفرنیا ارسال کرده است که انتظار می‌رود در در این مراسم اطلاعات بیشتر در مورد تسلا مدل ایکس از جمله قیمت پایه اعلام شود چون تسلا این خودرو را برای نخستین کسانی که در لیست انتظار دارند در یک مراسم مخصوص تحویل خواهد داد.
اعتقاد بر این است که در ابتدای عرضه این مدل دارای قیمت نزدیک به مدل S و در حدود 76200 دلار خواهد بود که البته ممکن است با توجه به مشوق‌های در نظر گرفته شده از سوی دولت و هزینه‌های حمل این قیمت نیز تغییر کند.
در ضمن در این مراسم به احتمال بسیار زیاد از نسخه بسیار ویژه Tesla Model X Signature Editions رونمایی خواهد شد که دارای قیمتی در حدود 133 هزار دلار بوده و دارای ویژگی‌هایی همچون باتری‌های 90 کیلوواتی با قدرت پیشرانه 503 اسب بخار با سیستم تمام محور است که البته دارای شتاب صفر تا صد در 3.8 ثانیه نیز است.
به هر حال اطلاعات بیشتر در مورد Tesla Model X در هفته آینده و بعد از رونمایی رسمی‌در کالیفرنیا در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب