کد خبر: 34288 | تاریخ انتشار: 2016/10/17 - | تعداد بازدید:

قیمت رنو کوئید رسماً اعلام شد

پیمان کارگر مدیرعامل رنو پارس صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح فعالیت‌های این شرکت در همکاری با شرکت‌های ایرانی و توضیح در خصوص تولید و عرضه محصولات جدید این شرکت پرداخت.

پیمان کارگر در این نشست خبری با بیان اینکه برای محصول رنو کوئید قیمت حدود ۳۱ میلیون تومان اما با کیفیت و طراحی بسیار بهتر از رقبا در نظر گرفته شده است در پاسخ به برخی گزارش‌ها تاکید کرد: کوئیدی که در ایران تولید خواهد شد به هیچ عنوان کویید هند نیست و ما کوئید را در ایران منطبق بر استانداردهای ایران تولید خواهیم کرد و به دنبال اخذ سه ستاره یورو انکپ هستیم.

وی در خصوص همکاری با شرکت‌های ایرانی برای تولید این محصول با اعلام اینکه نظر رنو همکاری با شرکت ایران خودرو برای تولید کوئید است تاکید کرد اما اگر این موضوع محقق نشود خودمان آن را تولید می‌کنیم همانطور که ساندرو را در ایران خودرو تولید نکردیم.

peyman-karegar-renault-pars

پیمان کارگر مدیرعامل رنو پارس

مدیرعامل رنو پارس افزود: تولید کوئید در سایپا به دلیل تولید پراید نمی‌تواند رقابت ایجاد کند اما اگر سایپا کوئید را جایگزین پراید می‌کرد می‌توانستیم سراغ سایپا برویم ولی برنامه سایپا فعلاً این نیست. در بازار ایران کوئید ظرفیت فروش حداقل 150 هزار دستگاه و به طور میانگین 200 هزار دستگاه را خواهد داشت.

پیمان کارگر با اشاره به قرارداد خرید شرکت بن‌رو سایپا توسط این شرکت که همچنان بحث واگذاری آن در جریان است گفت: طبق برنامه قرار است جدیدترین نسل خودروهای داستر و سیمبل در قالب این قرارداد تولید شود که برای این هدف ساخت داخل 60 تا 80 درصدی و با برنامه صادرات 30 درصدی در زنجیره جهانی رنو نیسان پیش بینی شده است.

مدیرعامل رنو پارس در پاسخ به سوالی در خصوص بالا بودن قیمت تمام شده محصولات رنو تاکید کرد: به دلیل تحریم‌ها فشاربسیاری به شرکت‌های خودروسازی وارد شد و حتی موجب زیان 500 میلیون یورویی رنو، کاهش تولید در ایران و افزایش قیمت شد و این امر باعث شد تا قیمت خودرو در بازار بهینه نباشد.

Share

نظرات بینندگان


  1. Vote -1 Vote +1
    رویا
    2017/10/04 - 7:14 ب.ظ

    قیمت رنو کویید ۲۵ تومان ایده آل و واقعی هستش و جایگزین پراید قاتل و مسولانش میشود.

    [پاسخ]

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب