کد خبر: 546 | تاریخ انتشار: 2011/10/02 - | تعداد بازدید:

طرح ضربتی برخورد با لایی‌کشی در تهران

از روز گذشته طرح برخورد با لایی کشی در بزرگراهها و خیابان های شهر تهران آغاز و با متخلفان برابر قانون برخورد می شود. متخلفان علاوه بر جریمه 20 هزار تومانی، 10 نمره منفی نیز کسب کرده و در صورتی که چند تخلف را همزمان مرتکب شوند خودرو توقیف و به پارکینگ منتقل می شود.

رئیس پلیس راهور تهران از اجرای طرح ضربتی برخورد با لایی کشی و سرعت غیر مجاز کامیون‌ها در تهران خبر داد و گفت: متخلفان علاوه بر توقیف خودرو، 10 نمره منفی دریافت می‌کنند.
سردار حسین رحیمی‌در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشست: از روز گذشته طرح برخورد با لایی کشی در بزرگراهها و خیابان‌های شهر تهران آغاز و با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود. متخلفان علاوه بر جریمه 20 هزار تومانی، 10 نمره منفی نیز کسب کرده و در صورتی که چند تخلف را همزمان مرتکب شوند خودرو توقیف و به پارکینگ منتقل می‌شود.
وی ادامه داد: در روز نخست اجرای این طرح دهها خودرو توسط پلیس بزرگراه شناسایی و اعمال قانون شدند.
رئیس پلیس تهران از اجرای طرح برخورد با سرعت سرسام آور کامیون‌ها خبر داد و افزود: این طرح به صورت شبانه روزی اجرا و با خودروهای سنگینی که در لاین سرعت تردد کرده و بدون توجه به سرعت مجاز تردد می‌کنند، برخورد می‌شود. همچنین این طرح در روز نیز در بزرگراههای دوران، بسیج و آزادگان اجرا می‌شود.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب