کد خبر: 6629 | تاریخ انتشار: 2012/03/03 - | تعداد بازدید:

اختصاصی؛
بنتلی در نمایشگاه ژنو ساعت رونمایی می‌کند!

خودروها تمام وسایلی نیستند که در نمایشگاه خودرو ژنو به نمایش درخواهند آمد زیرا شرکت بسیار معروف خودروسازی بنتلی بریتانیایی در نظر دارد ساعت جدید خود را که بر اساس V8 Continental طراحی و تولید شده است در این نمایشگاه رونمایی کند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: خودروها تمام وسایلی نیستند که در نمایشگاه خودرو ژنو به نمایش درخواهند آمد زیرا شرکت بسیار معروف خودروسازی بنتلی بریتانیایی در نظر دارد ساعت جدید خود را که بر اساس  V8 Continental طراحی و تولید شده است در این نمایشگاه رونمایی کند.

این ساعت بسیار معروف و انحصاری دارای فلز قرمز بسیار معروف اینر بزل با داشتن مختصات 24 مکان جهانی است که مانند همه ساعت‌های بریتلینگ (سازنده ساعت بنتلی)  همیشه لوکس و زرق و برق دار بوده‌اند.

هنوز هیچ گونه قیمت گذاری برای این ساعت ویژه بنتلی اعلام نشده است ولی برای این گجت لوکس باید انتظار قیمت بالای 10 هزار دلار را داشته باشیم  که البته بنتلی با دریافت یک پیش پرداخت، رنگ دلخواه شما را نیز به آن اضافه می‌کند.

گفتنی است که فقط 250 عدد از این ساعت تولید خواهد شد و قرار است به همراه آن کلکسیونی از نگاه دارنده کارت، کیف جیبی چرمی‌و.. رونمایی شود  که بالطبع دارای قیمت بالایی به همراه ساعت ویژه‌تر آن خواهند بود.

Share

نظرات بینندگان


 1. Vote -1 Vote +1
  34
  2012/03/05 - 3:56 ب.ظ

  خودشونم دیگه نمیتونن مال خودشون روبخرن
  فعلا باید فکرنون کنن که خربزه آبه..!!

  [پاسخ]

نظر شما


نظرسنجی

 • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب