کد خبر: 7398 | تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۰۱/۱۴ - | تعداد بازدید:

سخنگوی گروه صنعتی کرمان خودرو اعلام کرد:
لیفان ۱۸۰۰ وارد بازار ایران می‌شود

محمدجعفر مجذوبی اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته خودروی لیفان ۱۸۰۰ به زودی وارد بازار ایران خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی، وی با بیان این که این خودرو استاندارد یورو ۴ را پاس خواهد کرد، خاطرنشان کرد: لیفان ۱۸۰۰ خودروی مناسبی بوده و حتی ممکن است جایگزین لیفان ۵۲۰ و ۶۲۰ فعلی شود.
سخنگوی گروه صنعتی کرمان خودرو در خصوص قیمت لیفان ۱۸۰۰، اظهار کرد: این خودرو مطمئناً از لیفان ۶۲۰ گران‌تر خواهد بود.
به گفته وی، حجم موتور این خودروی جدید ۱۸۰۰ سی‌سی است.
به گزارش ایسنا، در حال حاضر گروه صنعتی کرمان خودرو دو محصول سواری شرکت لیفان چین تحت عنوان لیفان ۵۲۰ و لیفان ۶۲۰ را در ایران تولید می‌کند. البته پیش از این سخنگوی این گروه خودروسازی از احتمال توقف تولید لیفان ۵۲۰ در سال ۱۳۹۱ به دلیل احتمال عدم پاس کردن استانداردهای یورو ۴ خبر داده بود.
در حال حاضر لیفان ۵۲۰ چندان در سطح نمایندگی‌های فروش گروه صنعتی کرمان خودرو موجود نیست. لیفان ۶۲۰ نیز در مدل ۱۶۰۰ سی‌سی به قیمت حدود ۲۱٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان و در مدل ۱۸۰۰ سی‌سی نیز با قیمت حدود ۲۳٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان در سطح نمایندگی‌های فروش گروه صنعتی کرمان خودرو عرضه می‌شود.

Share

نظرات بینندگان


 1. Vote -1 Vote +1
  عمار
  ۱۳۹۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۵ ب.ظ

  هر چی باشه لیفان از ماشین ایرانی بهتره

  [پاسخ]

 2. Vote -1 Vote +1
  Ali
  ۱۳۹۱/۰۸/۱۴ - ۲:۲۷ ق.ظ

  سلام به علاقه مندان لیفان من همین ۲ هفته پیش یه لیفان ۱۸۰۰ گرفتم و تا الان که راضیم، ولی هرچی خواستم یه شاسی بلند اسم نویسی کنم نشد و گفتن جا نداره به ناچار رفتم نمایندگی مرکزی ، چون توی همه سایتا زده اگه مشکلی دارین برین پیش اقای گلزار ، خیلی تونستم راهنمایی بگیرم ولی از شانس بده من ثبت نام پر بود ، ایشون اسم من و چند نفرو تو لیستشون یادداشت کردن تا برای ثبت نام بعذی خبرمون کنن، اینو بگم که واقعا اگه سوالی یا کمکی میخواستین فقط برین پیش این اقا چون واقعا با ادب و خوش برخورد و هم اطلاعات کافی دارن ولی حیف که راهش دوره ، توی جاده مخصوص کرجه ۴۴۹۸۶۵۶۱

  [پاسخ]

نظر شما


نظرسنجی

 • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب