کد خبر: 7474 | تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۰۱/۱۷ - | تعداد بازدید:

نمایشگاه نیویورک/ رونمایی از خودرو مفهومی‌الکتریکی شرکت اینفینیتی

امروز در نمایشگاه خودرو نیویورک از مدل مفهومی اینفینیتی LE رو نمایی شد که بیشتر دلیل انتخاب LE مخفف لوکس الکتریکی به ذهن خوانندگان می‌آید.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی:ممکن است اکثر کاربران مفهوم خودرو الکتریکی را با نیسان لیف و شورلت لیف بشناسند ولی اینفینیتی نیز قصد دارد با ورود به  عرصه ماشین‌های الکتریکی، خودرو منحصر به فرد لوکس و ابتکاری ارائه کند.

امروز در نمایشگاه خودرو نیویورک از مدل مفهومی‌اینفینیتی LE رو نمایی شد که بیشتر دلیل انتخاب LE مخفف لوکس الکتریکی به ذهن خوانندگان می‌آید.

این شرکت عقیده دارد که آینده خودروهای لوکس پایدار است و اینفینیتی  قصد به دست گرفتن رهبری این دسته از خودروها را در بازار دارد که پیش از این با ارائه خودروهای  Infiniti M هیبریدی و  Infiniti JX لوکس خود را در این عرصه ثابت کرده است که البته همگی دارای فاکتورهایی همچون طراحی داخلی عالی،ظاهر شیک، موتور قدرتمند به همراه تکنولوژی‌های روز هستند.

تولید برق از باتری‌های لیتیوم این خودرو قدرتی در حدود 134 اسب بخار تولید می‌کند که در حد متوسط است هر چند گشتاور قابل توجه 240 پوندی در آن بسیار جلب توجه می‌کند.

شاید یکی از نوآورانه‌ترین قابلیت‌های LE قابلیت شارژ بی‌سیم است در حالی که در مدل سنتی از کابل استفاده می‌شود  و اینفینیتی معتقد است که سیستم جدید امن بوده و برای کودکان و حیوانات خانگی که به مخازن شارژ نزدیک می‌شوند به علت نداشتن کابل هیچ گونه خطری ندارد.

در ضمن این خودرو مجهز به دستیار پارک هوشمند است که در رفتن به پارک و بیرون امدن از آن دیگر هیچ گونه نیازی به دخالت مستقیم راننده نمی‌باشد.

گفتنی است که طبق اعلام شرکت اینفینیتی تنها یک طرح از این سری ساخته تولید شد و در طی دوسال آینده وارد بازار خواهد شد.

Share

نظرات بینندگان


  1. Vote -1 Vote +1
    حمید
    ۱۳۹۱/۰۱/۱۸ - ۱:۳۵ ب.ظ

    لذت واقعی در رانندگی BMW

    [پاسخ]

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب