کد خبر: 7567 | تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۰۱/۲۰ - | تعداد بازدید:

اختصاصی خودروسازی؛
تصاویر SUV لامبورگینی به بیرون درز پیدا کرد!

استفاده از فیبر کربن به طور طبیعی وزن سبکی را برای این شاسی بلند لامبروگینی به ارمغان خواهد آورد و طراحی عضلانی نیز به آن ظاهر بسیار جذاب‌تری بخشیده است

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی:همانطور که همیشه بیشتر خودروسازان در آغوش بازاریابی‌های رسانه ای هستند لامبورگینی برای ایجاد صمیمیت بیشتر مشتریان خود را به یک رویداد ویژه در شهر نیویورک برای بررسی بازخورد مدل ویژه از لامبروگینی دعوت کرده است.

با این حال نیز می‌دانیم که فن آوری همیشه با کوچکترین جزئیات در دنیای اینترنت درز پیدا کرده است هر چند برای جلوگیری از درز کردن آن بالاترین نکات امنیتی نیز رعایت شده باشد.

خوب شما را به SUV  لامبورگینی دعوت می‌کنیم که البته  کمی‌شبیه به BMW X6  و از نظر اندازه کلی نیز شبیه به آئودی  Q7 است و البته تمامی‌این‌ها، گزارشات قبلی را بر مبنی بر ساخت اولین SUV لامبروگینی بر مبنای پلتفرم PL71  که برای برخی از خودروها نظیر پورشه و فولکس واگن استفاده شده است را تائید می‌کند.

استفاده از فیبر کربن به طور طبیعی وزن سبکی را برای این شاسی بلند لامبروگینی به ارمغان خواهد آورد و طراحی عضلانی نیز به آن ظاهر بسیار جذاب‌تری بخشیده است و در ضمن چراغ‌های عقب به شکل جسورانه‌ ای به صورت ذوزنقه طراحی شده  و چرخ‌ها نیز 24 اینچی بوده و ترکیب تیغه‌های آن بسیار شبیه به آوانتادور جی است.

لامبروگینی هنوز هیچ گونه اطلاعات فنی از این خودرو استثنایی منتشر نکرده است ولی منابع خبری از موتور 5.2 لیتری V10  با قدرت 585  اسب بخار خبر می‌دهند.

به هر حال ما بسیار مشتاق هستیم  تا ببنیم خودرو SUV  لامبورگینی دارای چه مشخصات فنی بوده و البته از همه مهمتر قیمت و تاریخ رونمایی هستیم.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب