کد خبر: 8826 | تاریخ انتشار: 2012/05/23 - | تعداد بازدید:

اختصاصی خودروسازی؛
حضور طلائی‌های مرسدس بنز در جشنواره کن

امسال در جشنواره بین المللی فیلم کن در فرانسه ،65 نخل طلایی اهدا می‌شود و مرسدس بنز نیز تصمیم گرفته است تا با ارائه یک ناوگان لیموزین و انواع خودروهای شاسی بلند طلایی رنگ براق حضور پررنگ خود را در این جشنواره به رقبای سرسخت خود گوشزد کند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی:امسال در جشنواره بین المللی فیلم کن در فرانسه ،65 نخل طلایی اهدا می‌شود و مرسدس بنز نیز تصمیم گرفته است تا با ارائه یک ناوگان لیموزین و انواع خودروهای شاسی بلند طلایی رنگ براق حضور پررنگ خود را در این جشنواره به رقبای سرسخت خود گوشزد کند.

همانطور که در تصاویر مشخص است خودروساز آلمانی با ارائه مدل کشیده کلاس اس ،مدل کلاس CLS ،مدل کلااس E،مدل کلاس ML حضوری پررنگ در جشنوراه داشته و در ضمن با ارائه مدل‌های خاص AMG برای ستاره‌ها و میهمانان ویژه دیگر برای این فستیوال سنگ تمام گذاشته است.

در ضمن این خودروها به سرویس دهی روزانه مهمانان در طول تاریخ جشنواره از 16 ماه می‌تا 27 ماه می‌مشغول بوده و البته مرسدس بنز در باره این سرویس شعار جالبی دارد:”یک ستاره در داخل و یک ستاره در بیرون” که ستاره داخل همان فرد مشهور و ستاره بیرون خودرو طلایی رنگ این شرکت است.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب