نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

يادداشت

خودرو گران است یا درآمد کم است؟!

این نوشته نقدی است بر یک خبر که در خبرگزاری فارس منتشر شده و در واقع نگاهی است از زاویه ای دیگر بر یک سوژه داغ “اجتماعی، اقتصادی، صنعتی” که نتیجه‌گیری نهایی با شما خواهد بود.

دیوار کوتاه خودروسازان

خودروسازان کشور خصوصا دو خودروساز بزرگ این روزها فشارهای سنگینی را تحمل می کنند از مقام های ارشد کشور گرفته تا برخی رسانه های همگانی ، به بهانه های مختلف صنعت خودرو را آماج حمله قرار داده اند.

این خودروها جلوتر از از زمان خود بودند

جلوتر بودن از زمان خود می تواند موفقیت را به دستان شما بیاورد که البته همیشه ممکن است موفقیت را در پی نداشته باشد.

آمریکائی‌ها شریک بعدی خودروسازان ایرانی؟

اگرچه هنوز اخباری رسمی از مذاکرات خودروسازان آمریکایی با ایرانی‌ها منتشرنشده و به‌اصطلاح نه به بار است و نه به دار، اما بدون تردید اگر شایعه آمدن آمریکایی‌ها به «جاده مخصوص» به واقعیت تبدیل شود «دلواپسان» بازهم وارد میدان خواهند شد تا به بهانه‌های مختلف مانع ارتباط بزرگان صنعت خودرو دنیا با شرکت‌های خودروساز ایرانی شوند.

لاستیک چینی بخریم یا نخریم؟

در این اوضاع و احوال، کالاهای چینی همیشه برای ما نماد کالای بی کیفیت بوده و مصرف کنندگان را با مسائل متعددی در برابر این محصولات وارداتی روبرو کرده است.

گزارش: قیمت سوخت در کشورهای جهان به همراه درآمد سرانه آنان در سال 2014

در این جا به بررسی قیمت سوخت در کشورهای مختلف در سراسر جهان می پردازیم که قیمت سوخت در 3 ماهه اول سال 2014 میلادی مدنظر قرار گرفته است.

بستن حساب‌های بانکی شرکت‌های بزرگ، تولید و صنعت را با مشکل مواجه کرده است

حمایت از تولید ملی که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید در تمام عرصه‌ها مدنظر قرار بگیرد و باید راهکار دیگری برای این قسم دعاوی مورد توجه باشد که علاوه بر احقاق حقوق حقه شاکی، به تولید کننده ضربه وارد نشود.

آیا پراید به قیمت فعلی می‌ارزد؟

پس از افزایش قیمت خودروهای داخلی که سر و صدای زیادی به پا کرد، سؤالی که همواره مطرح بوده، این است که آیا این خودروها به قیمتشان می‌ارزد؟ آیا برای خرید این خودروها پرداخت مبالغ فعلی ارزش دارد؟

رنج‌نامه مدیر عامل سابق معاینه فنی خودرو تهران

چند مرکز مکانیزه معاینه فنی خودرو سنگین توسط شهرداری تهران راه اندازی شده بود، مراکزی که هیچ گاه دوستان دولتی اجازه ندادند رونق بگیرد چون توسط شهرداری ساخته شده بود که نامش محمد باقر قالیباف بود.

ایران خودرو چگونه زیان‌ده شد؟/خودروهای کیزاشی به چه کسانی رسید؟

مقایسه عملکرد مدیرعامل سابق شرکت ایران‌خودرو نشان از تصمیم خسارت‌بار دولتی‌های سابق در مدیریت این شرکت حکایت دارد.